نصب و راه اندازی انواع تجهیزات شبکه

نصب و راه اندازی انواع تجهیزات شبکه ، دیوایس های سیسکو و میکروتیک ، تجهیزات ذخیره سازی ، تجهیزات شبکه های وایرلس ، انواع فایروال ها و ... و ارائه بهترین راهکار برای کسب و کار شما .

لزوم راه اندازی شبکه در کسب و کار های امروزی :

در ابتدا هدف از ایجاد بستر شبکه ارتباط بین 2 یا چندین کامپیوتر بود ، کارکنان یک شرکت با کمک شبکه فایل های مورد نیاز را در اختیار یکدیگر قرار بدهند و یا خیلی به ندرت از سرویسی تحت شبکه استفاده کنند ، به مرور زمان و پیشرفت هایی که در عرصه حاصل شد و شکل گرفتن خدمات الکترونیکی فقط ارتباط میان چند کامپیوتر جوابگو نبود و نیاز به شبکه هایی با تروپوت بالاتر ، امن تر ، تحت نظارت احساس شد ، همین کافی بود تا شرکت هایی بی شماری به این بازار را شناسایی کنند و محصولات خودشان را به بازار ارائه دهند ، محصولاتی که دیگر به سادگی سابق نیستند و نصب و راه اندازی هر کدام پیچیدگی ها و اصلول خاص خود را دارد که نیاز به تخصص دارد . .

نصب و راه اندازی بستر شبکه :

سوئیچ ها و روتر ها پایه و اساس یک شبکه هستند ، در واقع اولین قدم انتخاب درست تجهیزات در این حوزه می باشد ، که بسته به نیاز و سرویس های شبکه داخلی انتخاب می شوند ،شرکت های زیاد محصولاتی در این مورد عرضه کرده اند اما به دلایل فراوان پیشنهاد پی سی تیک به مشتریان خود استفاده از دیوایس های شرکت های میکروتیک و سیسکو می باشد ، ما به شما کمک می کنیم تا با انتخابی درست و نصب و راه اندازی اصولی اولین قدم را به بهترین شکل ممکن بردارید.

تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات :

امروزه با گسترش سرویس های شبکه و نرم افزار های کاربردی ارزش اطلاعات کاربران و سرور ها بسیار مهم شده است و باید در حفظ و نگهداری این اطلاعات کوشا بود ، تجربه نشان داده است که اکثر شرکت ها حداقل یک بار بخشی از اطلاعات مهم و حساس خود را از دست داده اند و بعد به فکر این افتاده اند برای نگهداری این اطلاعات راهکاری بیابند . نرم افزار و سخت افزار های زیادی در این حوزه به بازار ارائه شده که با آنالیز وضعیت کسب و کار شما می توان بهترین راه حل را انتخاب و ارائه نمود .

نصب و راه اندازی تجهیزات وایرلس :

امروزه استفاده از شبکه های وایرلس به صورت روز افزونی در حال افزایش است ، اکثر مدیران و کاربران شبکه خواهان استفاده از شبکه وای فای هستند . شبکه های وایرلس مزایای زیادی دارند و البته کنار این مزایا معایب بزرگی نیز دارند ، اگر در راه اندازی اینگونه شبکه ها اصول طراحی ، تجهیزات و امنیت رعایت نشود می تواند خسارت غیر قابل جبرانی برای آنها داشته باشد .در دنیای امروز که بد افزار ها و بد یوزر ها پیشرفت های سریعی داشته اند اینکه یک اکسس پوینت در شبکه بگزارید و کاربران به آن وصل شوند واقعا جوابگو نیاز های شما نیست و باید در این زمینه کار را به افرادی که تخصص کافی دارند بسپارید . ما در پی سی تیک با آنالیز وضعیت کسب و کار شما بهترین راه حل و با رعایت اصول طراحی و امنیت را به شما ارائه خواهیم داد.

تجهیزات امنیتی ، مدیریت پهنای باند و کنترل کاربران

با گسترش نرم افزار ها سرویس های کاربردی و استفاده از اینترینت در شبکه های داخلی احتمال بروز حملات سایبری و مخرب یکی از مشکلات بزرگ در کسب و کار به شمار می آید ، بی اطلاع بودن کاربران از خطراتی که در فضای اینترنت آها رو دتهدید می کند از طرفی و از طرف دیگر خطرات نفود به شبکه و استفاده از اطلاعات محرمانه و یا تخربب آنها و یا از کار انداختن سرویس های خدماتی همه و همه باعث شد امنیت و نظارت بر شبکه تبدیل به یکی از مهم ترین مباحث شود ، با بررسی شرایط موجود شبکه ، نوع سرویس ها ، تعداد یوزرهایی که از خدمات استفاده می کنند و عوامل دیگری می توان بهترین گزینه رو انتخاب و ارائه نمود

از دیگر خدماتی که این تجهیزات به ما می دهند نظارت و مدیریت بر مصرف کاربران از سرویس اینترنت می باشد که می تواند مزایایی همچون : ارتقاءکیفیت و افزایش بهره وری کارمندان ، امکان الویت بندی برای استفاده ، استفاده از قابلیت HA ، تفاوت میان رده های کاری ، فیلترینگ سایت ها سرویس ها و محتواهای خاص ، جلوگیری از spam ها و ... داشته باشد .

خدمات تعداد(حداکثر تعداد با این هزینه) هزینه کل (تومان)
نصب راه اندازی کریول کنترل یک نرم افزار یا دستگاه 300,000
نصب و راه اندازی TMG یک نرم افزار 300,000
نصب و راه اندازی فایروال سیسکو (ASA) یک دستگاه 1,000,000
نصب و راه اندازی فایروال میکروتیک دو تا روتر بورد 300,000
نصب Virtual Appliance Storage دو نرم افزار 300,000
نصب و راه اندازی Nas Storage یک دستگاه 200,000
نصب و پیکر بندی San Storage یک دستگاه 500,000
نرم افزار backup exec نصب یک نرم افزار 300,000
روتر های شبکه و MPLS سه تا روتر 300,000
کانفیگ سوییچ های لایه 2 شبکه سه تا سوییچ لایه 2 300,000
کانفیگ سوییچ های سیسکو لایه 3 شبکه دو تا سوییچ لایه 3 500,000
نصب و کانفیگ اکسس پوینت و ریپیتر 4 تا اکسس پوینت 200,000
* هزینه خدمات را مقایسه کنید !! ارائه خدمات مستقیم و بدون واسطه شرکت ها که این قیمت ها رو چند برابر می کنند *

مشاوره تخصصی نصب و راه اندازی انواع تجهیزات شبکه

09125635359