تعمیرات و انتخاب پاور کامپیوتر :

در واقع در گام اول باید دید پاور معیوب ارزش تعمیر کردن را دارد یا خیر در برخی از مواقع با تعویض قطعات ارزان قیمت مانند خازن، مقاومت، فیوز و یا ... پاور قابل استفاده مجدد می باشد و هیزنه اندکی برای مشتری در بر دارد . در تعمیر پاور های با وات بالا معمولا به دلیل وجود قطعات SMD کار کمی پیچیده می گردد که این کار حتما باید توسط متخصص انجام شود زیرا انتخاب نا مناسب ممکن است باعث آسیب رساندن به بخش های دیگر سیستم نظیر CPU، مادربرد، هارد و ... گردد . شاید در ذهن برخی افراد این قطعه از این دستگاه اهیمت چندانی نداشته باشد در صورتی که از نظر تخصصی انتخاب یک منبع تغذیه مناسب برای دستگاه امری کارشناسانه و مهم محسوب می گردد . وات سایر قطعات روی کامپیوتر ، انتخاب برند مناسب ، توان مصرفی ، و ... از جمله نکاتی است که ما با استناد به این موارد پاور مناسب شما را انتخاب می کنیم.
تعمیرات و تعویض CPU :

قطعه ای در کامپیوترها و بر روی مادربرد قرار دارد که پردازنده مرکزی و مغز متفکر کامپیوتر شما محسوب می شود، امکان خرابی این قطعه خیلی کم است و به ندرت بوجود می آید، با توجه به تکنولوژی ساخت این قطعه امکان تعمیر آن وجود ندارد و فقط قابل تعویض است . در صورت خرابی یا در خواست ارتقاء از سمت مشتری امکان تعویض و نصب آن در محل کار با منزل شما در کوتاهترین زمان قابل انجام می باشد .
تعمیرات و تعویض هارد :

قطعه ای در کامپیوتر وجود دارد که محل ذخیره سازی اطلاعات مشتری به صورت دائمی می باشد ،اهمیت اطلاعات امروزه به مسئله مممی بین مشتریان تبدیل شده است بسیاری با مراجعه به کارشناسان ما از اینکع بخشی یا کلیه اطلاعت روی هارد دیسک خود را در پی تعویض ویندوز یا ارتقاء سیستم از دست داده اند ناراضی بوده اند . لذا این شرکت با در نظر گرفتن اهمیت این موضوع راه کارهایی جهت جلوگیری از بین رفتن اطلاعات مشتری دارد که بنا به نیاز مشتری و اهمیت اطلاعات قابل ارائه می باشد . در برخی از موارد با استفاده از تجهیزات پیشرفته و کانال های قابل اطمینان برگرداندن اطلاعات یا حتی جراحی هارد دیسک میسر می گردد .

در صورت خرابی یا در خواست ارتقاء از سمت مشتری امکان تعویض و نصب آن در محل کار با منزل شما در کوتاهترین زمان قابل انجام می باشد .تعمیرات و یا تعویض رم :

رم حافظه فقط خواندنی در کامپیوتر محسوب می شود و بعد از هر با Restart شدن دستگاه شما مقادیر انتقال یافته در آن خالی می گردد . این قطعه نیز مانند CUP به ندرت قابل تعمیر میباشد و در اکثر مواقع نیاز به تعویض می باشد و در صورت در خواست مشتری امکان این امر در محل قابل انجام می باشد .

تعمیر و تعویض کارت گرافیک :

این قطعه پردازش گرافیکی را انجام می دهد ، تعمیرات این قطعه در صورت خرابی معمولا مقرون به صرفه نمی باشد ، مگر در مواردی که منجر به تعویض Chip دستگاه نشود . تعویض و راه اندازی آن از دیگر خدمات قابل ارائه در محل مشتری می باشد.