09125635359

1 ماه پشتیبانی رایگان مشتریان

20 سال حضور فعال در این حوزه

تیم پشتیبانی شبانه روزی


خدمات کامپیوتری در محل :

شاید تا به حال به این مشکل برخورده باشید که شاهد پیغامهای آزاردهنده نرم افزار های مجود در کامپیوتر یا لپ تاپ خود هستید و نمیدانید با آنها چه کنید، یا اینکه نرم افزارهای مخرب و غیر قابل اطمینان باعث کندی سیستم شما شده اند، کارشناسان پی سی تیک با مشاوره صحیح و نصب نرم افزارهای تست شده این اطمینان را به شما میدهند که مشکلاتی از این قبیل را به حداقل میرسانند. نرم افزارها به طور کلی به دو گروه نرم افزار اختصاصی و نرم افزارهای عمومی قابل تعریف میباشند . نرم افزارهای اختصاصی شامل نرم افزارهای خاص حسابداری ، اتوماسیونها و ... میباشد که خدمات اصلی آن در زمینه پشتیبانی به عهده شرکت فروشنده میباشد و عملاً برای پشتیبانی از آنها شرکت ما دخیل نخواهد بود.تعمیر کامپیوتر :

بسیاری از شرکتهای نوپا در حال حاضر این خدمت را به شما ارائه میدهند که ممکن است تجربه یکبار استفاده از آنها هزینه های غیر قابل جبرانی را برای مشتریان در بر داشته باشد، تعمیرات کامپیوترهای شخصی ممکن است در نگاه اول امر پیش پا افتاده ای باشد ولی در کشورهای پیشرفته در هنگام بروز مشکل با کارشناسان متخصص آن تماس حاصل میکنند، چرایی این موضوع به این مسئله برمیگردد که پی سی تیک حتی در مورد انتخاب پاور، مادربرد و ... مناسب، مشاوره کارشناسانه به شما میدهد و با بررسی جوانب کاری شما و با محاسبه وات مناسب و مچ بودن قطعات بسیاری از هزینه های ریالی شما را کاهش میدهد. در مواقع بروز ایراد کارشناسان این واحد با حضور در محل مشتری یا به صورت تلفنی در جریان کار قرار گرفته و در سریع ترین حالت ممکن ایراد را برطرف میکنند.


اطلاعات بیشترتعمیرات لپ تاپ :

تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ به صورت کاملا تخصصی با بروز ترین تجهیزات روز و تکنسین مجرب . بعد از تماس شما با کارشناسان ما و شرح مشکل پیش آمده حل مشکل به دو صورت قابل انجام می باشد . مشکل جزئی می باشد و با اعزام کار شناس در محل قابل حل است و دیگر اینکه برای رفع مشکل نیاز به تجهیزات می باشد و باید به شرکت ارسال شود .

تعمیر پرینتر و تجهیزات اداری :

تقریباً صد در صد سازمانها و شرکتها از پرینتر استفاده میکنند، و به این مشکل برخورده اند که مدتی از زمان کار روزانه خود را صرف کلنجار رفتن با دستگاه پرینتر خود برای انجام شدن نهایی کار خود میکنند، خدمات پرینتر و سرویس و نگهداری به موقع آنها درصد خرابی دستگاهها را کاهش میدهد و به به موقع انجام شدن کار و کاهش هزینه های شما منتج میشود.

اطلاعات بیشتر