حل مشکلات مربوط به ویروس ها و بد افزار هاویروس های کامپیوتری و بدافزار ها امروزه بسیار رایج تر از گذشته هستند . متاسفانه فایروال ها و نرم افزار های امنیتی کامپیوتر امکان مبارزه با همه تهدیدات را ندارند .

پی سی تیک در زمنیه پاکسازی این ویروس های و بدافزار های مخرب کارشناسان مجربی دارد و همیشه آماده ارائه بهترین راه حل جهت از بین بردن ویروس ها و بد افزار ها و هم چنین بازگردانی اطلاعت از دست رفته می باشد .

انواع ویروس های و بدافزارهای آلوده کننده


ویروس ها انواع گوناگونی دارند ، بسیاری از آنها فعالیت های روزانه کاربران را نشانه می گیرند و موجب آزار و اذیت آنها می شوند و برخی برای مقاصد سود جویانه طراحی شده اند بدین معنی که اطلاعات شخصی ، پسورد ها ، اطلاعات کاربردی و مالی شما را می ربایند .

اگر کامپیوتر شما به هر کدام از این تهدیدات آلوده شود نیاز به این است که قبل از این که شواهد از دسترس خارج شوند و موجب خرابی های بیشتر شود از آنها آگاه شوید و جلوی بروز مشکلات بیشتر را بگیرید .

اگر از آنتی ویروس مناسب استفاده نمی کنید 7 بار بیشتر در معرض آلوده شدن به این ویروس ها و بدافزار ها قرار دارید . نرم افزار های جاسوسی ، ویروس ها ، تروجان ها و ... می توانند به اطلاعات محرمانه شما را از طریقه شبکه و اینترنت دست پیدا کنند .


  • فایل آلوده ارسال شده به واسطه ایمیل و یا دانلود شده از یک وبسایت
  • آپدیت ها و پکیج های نصبی آلوده
  • سایت هایی که با بازدید از آنها به اطلاعات شما دسترسی پیدا خواهند کرد

برخی از نکاتی که در صد احتمال به آلودگی را کاهش می دهند :

  • فقط از سایت هایی دانلود کنید که مورد اطمینان هستند .
  • هرگز روی لینک های ارسالی از ایمیل های ناشناس و مشکوک کلیک نکنید ، حتی اگر از سمت آشنایان شما ارسال شده است چون ممکن است خود آنها نیز آلوده شده باشند .
  • همیشه قبل از نصب یک نرم افزار پیش نیاز ها و شرایط نصب را مطالعه فرمایید .
  • تعداد یوزر هایی که به کامپیوتر دسترسی کامل دارند را محدود کنید .
  • از ورود به سایت هایی که امکانات رایگان در اختیار شما می گذارند و در قبالش اطلاعات شخصی شما را می خواند خود داری کنید هنگام انجام خرید های اینترنتی از امن بودن ارتباطات خود اطمینان حاصل فرمایید .

گروه بندی

khadamat-shabake
majazi-sazi
network-support
computer-server